Документи для зміни юридичної адреси

Згідно ст. 93 ЦКУ під поняттям місцезнаходження розуміють адресу, яка вказана в установчих документах, та виписки з державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських об'єднань. Саме тому зміна юридичної адреси тягне за собою внесення змін в статутні документи, ЄДРПОУ та інші установчі документи підприємства.
Крім цього, варто знати, що на підставі пп. 16.1.11 Податкового Кодексу України, зміна місцезнаходження фірми не може відбуватися без повідомлення місцевих органів податкової інспекції.

Які потрібні документи для зміни юр.адреси

 

найпершим етапом у реєстрації змін є підготовка протоколів загальних зборів з підписами учасників, доручень для роботи з державними органами. У протоколі обов'язково необхідно зафіксувати ПІБ відповідального за підготовку оновленої редакції Статуту, і того, хто підготує документи для зміни юр.адреси для подання державному реєстратору, а саме: 

  • заяву, згідно форми, встановленої законом;нову редакцію Статуту підприємства із зазначенням нового юридичної адреси. Стара редакція також надається реєстратору;
  • надати інформацію про нову Юридичну адресу, попередньо провівши повторну процедуру реєстрації за новою юридичною адресою;
  • квитанцію про оплату суми обов'язкового адміністративного збору.

Слід зазначити, що на сьогоднішній день для довідки управління статистики не оформляються. З моменту внесення змін до реєстру служба статистики автоматично отримує дані, внесені реєстратором до ЄДР у разі зміни адреси. Така ж ситуація і з пенсійним фондом.

Звертаємо увагу, що стаття 7 Закону України "Про господарські товариства" передбачає, що юридична особа, не пізніше трьох робочих днів, з дати внесення змін до Статуту, має повідомити реєстраційний орган для виконання, передбачених Законом процедур. Порушення обумовлених строків призведе до зупинення розгляду заяви до 15 календарних днів з дати їх припинення.

Порядок зміни юрадреси передбачає звернення із заявою форми № 1-ПДВ в ДПІ за місцем реєстрації. Щоб виключити штрафні санкції, варто пам'ятати, що згідно з Податковим Кодексом, у разі зміни місця положення платника ПДВ, суб'єкт господарювання зобов'язаний здійснити перереєстрацію протягом 10-ти робочих днів, наступних за днем, коли дані були змінені.

Що ще важливо?

Зміна адреси - це важливе рішення, яке приймає компанія. Це досить трудомістка і витратна за часом процедура, що вимагає професійних знань, досвіду в підготовці документів, строго відповідних «букві» Закону.

Що ще потрібно зробити після внесення змін до реєстру:

  1. Надати нотаріально завірену копію оновленого Статуту в банківську установу, де відкрито рахунки
  2. Підписати додаткові угоди до господарськими договорами з контрагентами, партнерами по бізнесу.

щоб уникнути небажаних наслідків, слід максимально серйозно поставитися до процедури зміни юр.адреси господарюючого суб'єкта і довірити її виконання професіоналам своєї справи. Тільки в цьому випадку можна досягти позитивного результату.

Як правильно оформити необхідні документи?

 

Підготувати  всі необхідні документи Вам допоможе наш надійний партнер, Центр реєстрації базнеса «Аврора». Досвідчені фахівці нададуть професійну юридичний супровід реєстрації змін в установчих документах компанії. Ми підберемо кращі юридичні адреси, які в точності відповідатимуть Вашим вимогам.  

Документи для реєстрації зміни юридичної адреси

x

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

lorem ipsum