Правила вибору юридичних адрес: як зареєструвати підприємство без проблем

Якщо ви вирішили офіційно зареєструвати підприємство, так чи інакше доведеться зіткнутися з процедурою закріплення за ним юридичної адреси.  Часто бувають випадки, коли договір про оренду або купівлю розташування компанії полягає на швидку руку і через підозрілі фірми. Аргументується це тим, що зареєструвати потрібно терміново, а юрадресу орендується ненадовго. Але навіть якщо ви знімаєте адресу на невеликий термін, за цей час можна нажити чимало неприємностей.

Кращий спосіб уникнути проблем – запам'ятати основні правила вибору юридичних адрес.

Документи та гарантії

 

Перш за все, необхідно упевнитися в наявності необхідних документів. Також обов'язковим є підтвердження адреси власника приміщення. Останній повинен усно або письмово підтвердити, що має намір вступити з вами в договірні відносини. Найважливішими документами виступають договір суборенди приміщення, а також копія свідоцтва про право власності.

Власник приміщення повинен надати вам додаткові гарантії. Ситуації бувають різні, і при подачі документів вам можуть відмовити в реєстрації. В такому випадку власник зобов'язаний повернути вам гроші і компенсувати всі витрати. В ідеалі – знову подати заявку на оформлення, але вже за свій рахунок.

Зручне розташування

 

Незважаючи на те, що фактично ваша компанія не буде здійснювати свою діяльність за юридичною адресою, важливо грамотно підібрати розташування офісу. Краще вибрати легкодоступне приміщення, а не те, що знаходиться «за тридев'ять земель».

Крім того,  приміщення повинно справді бути схожим на функціонуючий офіс (з ремонтом, робочими столами, офісним обладнанням тощо).  Важливо, щоб у будь-який момент ви могли прийняти податкову перевірку або інші служби і показати їм не тільки самі документи, але й реальний приміщення. Звичайний підвал або склад в такому випадку будуть не кращим вибором.

Умови оренди і сервіс

 

Нарешті, останнє правило: юридична адреса повинна надати надійна компанія, яка забезпечить якісний сервіс і виконає всі необхідні умови. При замовленні послуг оренди юрадреси важливо враховувати кілька моментів.

По-перше, зручність термінів і системи оплати послуги. По-друге, обов'язково домовтеся про можливості продовження договору оренди (якщо такої можливості немає – про надання нової адреси). По-третє, компанія повинна забезпечити вам поштову розсилку. Якщо всі ці моменти враховані, ви убезпечите себе і своє підприємство.

Не витрачайте час і гроші даремно – звертайтеся до професіоналів!

x

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

lorem ipsum