Відкриття представництва АЦ "Моноліт" у Сумах

Тепер послуга надання юридичних адрес доступна і жителям Сум. Адреса-Центр “Моноліт” з радістю повідомляє, що тепер філію нашої компанії знаходиться в цьому місті.

На даний момент в Сумах активізована програма з розвитку бізнесу.  минулого року
ВР України ухвалила Постанову «Про зміну і встановлення меж міста Суми та Сумського району Сумської області». Це дало регіону нові землі і чималі можливості для підприємництва.

Крім того, 04.03.2016 року міський голова розпорядився про реалізацію меморандуму між бізнесом і владою. У документі йде мова  про 20 пунктах, які помітно допоможуть малому і середньому бізнесу здійснювати свою діяльність.  Вже сьогодні виконано 50% зобов'язань. Все це говорить про активному діалозі між владою та бізнесом. У зв'язку з цим, АЦ «Моноліт» вважає Суми вельми перспективним містом для розвитку підприємництва.

юридична адреса в Сумах

Нагадуємо, що представництва АЦ «Моноліт» на сьогоднішній день розташовані по всій Україні. Наші клієнти можуть відвідати філії компанії в Дніпрі, Одесі, Житомирі, Запоріжжі, Харкові та Львові.

Оренда юридичної адреси в Сумах – це ефективний механізм оптимізації внутрішніх процесів підприємства. За допомогою послуг АЦ «Моноліт» ви зможете орендувати сумської юридична адреса:

  • швидко;
  • за вигідною ціною;
  • з можливістю підключити поштове обслуговування;
  • з повним пакетом документів.

З усіх питань оренди юридичної адреси в Сумах та інших містах звертайтеся за телефоном  (098) 677-86-96 або пишіть на електронну пошту vip.dgur@mail.ru.  Також ви можете швидко дізнатися, що цікавлять вас подробиці в розділі часті запитання. 

x

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

lorem ipsum